MISTERA BELECO kennel 
 chovatelská stanice 
Vítejte v naší malé rodinné chovatelské stanici
Mistera Beleco 


Welcome to our little family kennel Mistera Beleco
Jsme členem a chováme pod KCHCH -  Klub chovatelů chrtů
We are member and breed with Czech (Club Breeders of Sigthounds)
Mezinárodně chráněná chovatelská stanice - chováme s pravidly FCI
Registered kennel - we breed with FCI rules
Amazing Nitra 2.JPG
Žijeme v souladu s přírodou v nádherném koutě malebné jihočeské krajiny, obklopeni pouze lesy, loukami a pastvinami. Ideální místo, kde se můžeme v klidu věnovat naším zvířecím miláčkům. Jejich spokojenost je u nás na prvním místě!

We live in accordance with nature in a picturesque part of the South Bohemian landscape, surrounded only by forests, meadows and pastures. Ideal place where we can take care of our beloved animals. Their well-being is our first priority!
Alonsi 1.jpg
affi Nitra 2019.JPG
Výrobce: PSH
Kód: 8-PSH
Dostupnost: 2 - 4 dny
2269 Kč
Varianta

Intenzívní balzám na kopyta

Intenzivní dermatologický balzám PSH Animal Care -mast na kopyta slouží jako 100% přírodní a intenzivní léčba kůže zvířat, vystavených bakteriálním infekcím, způsobených bodnutím hmyzem, kousnutí, kožní lézí, sezonními alergiemi, akné, atd. Urychluje hojení ran, včetně chirurgických zákroků a eliminuje pachy způsobené bakteriemi. Pro jeho krémovou strukturu se používá k léčbě malých definovaných infikovaných oblastí. Díky vysoké koncentraci Microsilver BG j jeho terapeutické působení efektivní po delší dobu.

Kožní problémy jsou u koní velmi časté, zejména na jaře a v létě. Bodnutí hmyzem často způsobují podráždění, ekzém a způsobují zánět, nesnesitelné svědění a přecitlivělost. Hmyzí kousnutí jsou často kontaminovány nečistotami. Bakterie a choroboplodné zárodky much a hmyzu často způsobují zánět, který se může vyvinout do infekcí. Na kůži vzniknou trhliny, někdy krvavé. Zánět kůže a tkáně mohou byt pro zvíře bolestivé.

Je důležité,aby stál kůn kopyty na pevném základě. Neošetřené infekce a problémy mohou vést k silné bolesti a kulhání.Mast Microsilver BG na kopyta může být aplikována přímo na kopyto. Mast také může být aplikována na rány a abscesy na pomoc procesu hojení.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Nanést jemně a rovnoměrně po celé ploše,která má být ošetřena. Netřete, nechte absorbovat přirozeně. Tento postup opakujte každých 12hodin,dokud se postižené místo nejeví bez známek infekce.

Při náhodném požití není zdraví škodlivý.


 

01.11.2016 16:31:13
petra.meszova
19250143_1459798467376117_405842351_o.jpg
received_1459798467376117.jpeg
images (10).jpg
profesionální-fén-se-stojanem-vysoušeč-srsti-pro-psy-a-kočky-artero-oxygen.jpg
multifunkční-kočárek-pro-psy-pet-stroller- (3).jpg
ch.jpg
elektrický-upravovací-stůl-vivog- (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one