DORUČOVACÍ METODY 

POŠTOVNÍ ZÁSILKA (ČESKÁ POŠTA)  -   PLATBA PŘEDEM PŘEVODEM   -                    109 Kč

POŠTOU NA DOBÍRKU (ČESKÁ POŠTA)  -   PLATBA DOBÍRKOU     -                  179 Kč

TOPTRANS -   PLATÍ PRO OBJEMNÉ ZÁSILKY   (GROOMING ZAŘÍZENÍ)  -            CENA JE VYPOČÍTÁNA DLE HMOTNOSTI ZÁSILKY A BUDE VÁM  PŘEDEM OZNÁMENA .


(zásilky doručené po  ČR)

ČÍSLO ÚČTU-   1017292665/6100 (veden u Equa bank)
 

1. DOPRAVA

Zboží se zasílá poštou nebo přepravní službou - podmínkou je objednávka přijatá. Zboží bude dopraveno na dodací adresu, v případě jejího neuvedení, bude zboží dodáno na adresu sídla, resp. bydliště kupujícího.

2. DODACÍ LHŮTA

Obvyklá dodací lhůta je od 2 do 4 dnů. Termín dodání se počítá od data uvedeného v závazné objednávce. V případě platby bankovním převodem je termín dodání počítán od přijetí platby. U zboží, které není skladem v ČR, je tento termín s klientem domluven smluvně.

3. CENA PŘEPRAVY

Účtujeme při dodávce zboží poštovné podle zvoleného druhu dopravy.

4. NÁKLADY NA VRACENÍ ZBOŽÍ

Prodávající v případě vrácení zboží má právo na úhradu nákladů, které mu vznikly s vrácením zboží. Jedná se zejména o poštovné nebo jiné náklady na přepravu. Protože se jedná o vrácení zboží, které je bez vad, musí kupující zaplatit náklady, které souvisí s vrácením tohoto zboží. Na rozdíl od reklamace zboží, kdy náklady spojené s uplatněním reklamace nese prodávající, neboť reklamace může vzniknout pouze z toho důvodu, že se na zboží vyskytla vada, za kterou prodávající odpovídá.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one